Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Bizsergő fogíny?

Bizsergő fogíny?

Figyelt kérdés
Múlthét csütörtökön volt a foghúzásom. Vagyis csak részben. Volt egy kis kiálló csonk, azt tudta kihúzni, a gyökere benne maradt. Később szájsebészetre kell majd mennem, hogy kiműtsék. Azt mondta az orvos, hogy nem olyan nagy a seb. Igyekeztem puha, pépes dolgokat enni, étkezések után mindig mostam a fogaim. Tejet ma fogyasztottam a foghúzás óta először. Érdekes bizsergő, néha mintha feszítő érzést éreznék az ínyemnél ahol történt a beavatkozás. Nem is fáj, csak érzékeny, és olyan kellemetlen érzés. Ez a gyógyulás jele? Még nincs teljesen begyógyulva ahogy látom. Első "foghúzásom" volt, és nem tudom ilyenkor pontosan "mit kell érezni", ezért kérdezem.

2019. febr. 13. 20:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!