Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Tönkretette a fogaim a fogszaá...

Tönkretette a fogaim a fogszaálbyzó orvos, senki nem hajlandó kijavítani?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy felül teljesen szép egységes fogaim voltak. Majd a doki feltette a fogszabit ráadásul úgy,hogy az egyik fogamra a segédje ragasztotta fel a többire meg a doki a bracketeket. És az amire a segédje ragasztotta lent maradt a többi fog meg feljebb ment. És emiatt kb 2cm-rel hosszabb ez a fogam ,nagyon csövesen nézek ki.Nagyon ronda és feltűnő. Mikor visszamentem a dokihoz nem nagyon foglakozott velem és azt mondta így hirtelen ránézésre,hogy a többi fogam pótoltassam élpótlással,hogy ne legyen ilyen. Elemntem 3 magánorvoshoz is akik mindg azt mondták, csak 1 vagy 2 bracket mozdításával máris megoldodna a probléma,de ők nem nyúlnak hozzá és nem is nyúlhatnak hozzá. Teljesen depresziós vagyok,miért törne le a kezük ha áttennék?? A saját dokim meg nem fogad csak 1.5 hónpa múlva és amúgyis szerinte ez így tökéletes meg élpótlással oldjam meg....

Ezek a független orovsok amúgy végig szidták a kezelőorvosom munkáját,majd mikor meghallották,hogy ki az orvosom visszaszívták és agyba főbe dícsérték,hogy a világon nincs nála jobb és hát akkor úgy van ahogy ő mondja........... annyira depreszziós vagyok. Hiába fizetnék hogy rakják át senki ne mhajlndó rá.Mit lehet ilyenkor tenni,ha se saját orvosom se más nem nyúl hozzá??


2019. márc. 2. 11:35
 1/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Betegjogi képviselő.

Szedesd le azzal aki felrakta.

2019. márc. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű. Lassan 3 éve járok hozzá,rengeteg pénzem van benne.
2019. márc. 2. 13:52
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Oké, de akkor mit szeretnél?
2019. márc. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hogy csinálja vissza eredeti állapotába. Vagy magyarázza el miért is jobb így nekem,mint azelőtt...vagy bármi segítséget. Csak lehetetlen elérni az orvost,egy hónapig kell várnom. Nem tudom,hogy fogom kibírni így.
2019. márc. 2. 17:00
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Sajnos kénytelen vagy ahhoz visszamenni, aki felrakta, más nem nyúl hozzá. Ha előtte jó volt, akkor miért rakták fel, ezt nem értem.
2019. márc. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki az orvosod?
2019. márc. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem nem esztétikai okokból kellett,hanem más okból,sok egyéb dolgot kezelnek fogszabályzóval,de igen leggyakrabban a rosszul nőtt stb fogak miatt.

Az orvos nevét biztosan nem fogom kiírni,de mint mondtam kb az összes magánorvos ismerte és kb fejet hajtottak,hogy nála nagyobb nincs a szakmában,amit ő tesz vagy mond az úgy is van...mondjuk nem tudom tényleg mire ez a hírnév ,nekem már az elejétől kezdve nem volt szimpatikus a munkája ,mert soha nem veszi fel a telefont,ha keresed,nem ír vissza sms-re holott megígéri,gyakran mond A-t majd egy hónpa múlva már B-t mond. Előre semmit nem tud megmondani,soha nem tájékoztat semmiről,elérhetetlen még akkor is képes nem törődni veled amikor időpontra mész,ugye mint írtam másra bízza a munkáját stb stb. Elhiszem,hogy mondjuk publikált és oktat másokat,kutat stb,de ettől még nem lesz jó orvos :(

2019. márc. 2. 20:57
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Jó orvos nem azért lesz valaki, mert más szakmabeliek azt mondják, hanem akkor amikor a betegek azt mondják ..
2019. márc. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!