Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mosonmagyarováron valoban...

Mosonmagyarováron valoban olyan jok a fogorosok mint ahogy egy szlovak cikkben olvastam roluk? Vélemények?

Figyelt kérdés
Stomatoturistika cimmel a Plus 7dni lapban irtak roluk olyan nagyon dicsero hangnemben - allitolag megfizethetoek, gyorsan, precizen dolgoznak, kedvesek a klienssel stb - hogy fontolgatom, en is bejelentkeznek.

2019. márc. 2. 19:58
 1/1 anonim válasza:
Mosonmagyaróvár a fogászatok városa is. 50 legalább van, de lehet több. Külföldről agitálják a klienseket, ingyenes taxi van a schwechati reptérről, hotelek épültek ki e-miatt. Biztosan modern cuccokkal dolgoznak, de én környékbeliként voltam egy-két helyen és a szokásos magyar közömbös inkább bunkóba hajló mentalitást tapasztaltam, bár lehet a nyugatiaknak nyalnak. Hanyatt egyiktől sem estem, megcsinálják a munkát sok pénzért, ennyi.
2019. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!