Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Mennyibe kerül egy fogszabályzó?

Figyelt kérdés
Az alsó fogsoromom, hátul van egy fogam ami kicsikét rávan nőve a mellete lévőre. Sokan mondják hogy felesleges pénzkidobás lenne ezért fogszabályzót hordanom. Az árakkal nemigazán vagyok tisztában, tehát, ha nem 100k fölötti összegről van szó, beválalnám. Viszont ha alul van, akkor már felülre is rakatnák, hogy biztosra szép fogsoraim legyenek.
2019. márc. 21. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahova én járok ott 150ezer/fogsor. +havi konzultáció 5e
2019. márc. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyet csináltak a leggagyibb 150. Nagyon sok helyen a havidíj vagy járnod kell hogy àllutanak rajta.az 10000 Ft alkalmankent. utána ha még kell hordani az éjszakai fogszabályzót az is plusz.cakkumpakk 3-4 kiló.
2019. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaaa felülre is akkor az még plusz.. azt nem tudom hogy külön számolják e ha mind a két fogszabályzón àllítanak.
2019. márc. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én fogorvosomnál alsó felső 250.000,- kb, a fogaid állapotától függően. Nincs olyan hogy csak alsót, vagy csak felsőt szabályoznak, ugyanis a másik "oldalt" is hozzá kell igazítani. Az enyém 270.000,- volt, mert kellett még két minicsavar és egy ív is a szájpadlásomra. Továbbá havonta 10.000,- leszedésnél 50.000,-

Nekem két évet saccolt, szóval olyan 560.000,- lesz kb a végén.

2019. márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!