Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SÜRGŐS! A szaxofon lehet...

SÜRGŐS! A szaxofon lehet rossz hatással a fogaimra?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni szaxofonozni, de anyámék folyton azzal jönnek, hogy majd biztos kifújom a fogam. Tudom, hogy a levegő miatt nyomás van a fogakon, de ez mennyire tudja előretolni/roncsolni őket?

2019. márc. 31. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez szerintem csak kifogás. Nem 15bar fogja érni a fogaidat. Kb olyan csak mintha sóhajtanál, fújnád az ételt stb. Nem sokat számít, de gondolom fiatal naív gyerek vagy és szüleid szerint ez jó kifogás.



Onnan is gondolom, hogy csak egy fiatal gyerek vagy, mert ez a kérdés nem sürgős.

Az lenne pl sürgős, hogy "a kutyám csokit evett, nincs a közelbe állatorvos, mit csináljak??".

2019. márc. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem fiatal naiv gyerek vagyok, és gondoltam, hogy kifogás, de menjünk biztosra. Egyébként tényleg sürgős, az ilyenek miatt nem akartam odaírni, de már mindegy. Másrészről pedig köszönöm a választ :D
2019. márc. 31. 18:53
 3/3 anonim válasza:
ha az elöl lévő fogaid amúgy egészségesek semmi gond nem lehet. nem feszítve kell harapni a szaxit hanem lazán tartani és az ajkaiddal szorítod és fújod nem a fogad használod. én csak a sivítós extramagas hangnál haraptam meg nagyon kicsit a nádat. nemtom jólcsinálom e magamtól találtam ki. 21F
2019. aug. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!