Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Valaki beírt viccből a nevembe...

Valaki beírt viccből a nevemben egy fogászatra, hogy "van 4 lyukas fogam, abból kettő ki van rohadva, mit tegyek", ti reagálnátok?

Figyelt kérdés

Ezek meg visszaírtak, hogy hétfő vagy kedd délelőtt fáradjak be, mert azonnal kezelni kellene. 😂😂😂😂😂😂😂


Tudjátok ilyen kis kitöltős űrlap volt, meg kellett adni egy email címet, meg írogatni. Bárki beírhat, bárki nevében.


Visszaírjak nekik, vagy hagxjam annyiban? Nagyon vicces volt.


2019. ápr. 7. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen hìvd fel és mond hogy leszeretnéd mondani... aki meg ezt csinálta azt csapd agyon és örülj neki hogy nem leszel benne ìgy a rendszerben.... 5 éves szinvonalak csinálnak ilyet!
2019. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Azt sem tudom ki volt, de most ilyen marhasággal nem szaladok rendőrségre...


Csak nem kerültem be a rendszerbe, remélem. Lehet mennem kell majd oda, mert beszéltem róla, erre bazzeg beír valaki.

2019. ápr. 7. 11:14
 3/6 anonim ***** válasza:
85%

Egy ellenőrzésre elmehetsz, de mond meg nekik az igazat.

És az ilyen nagyon nem vicces.

2019. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A másik, hogy ehhez visszaigazoló email, vagy sms kéne a rendszerbe, hogy ki tudja szűrni az alap szintű botokat, trollokat.
2019. ápr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ilyen itt nincs, szerintem.


Most nézem az is oda van írva, hogy "büdösek is".


Most ezek mit gondolhatnak rólam?

2019. ápr. 7. 12:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd meg a fogászatra, hogy nem te írtad azt a levelet és kérj elnézést az ő nevében is.
2019. ápr. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!