Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Micsinaljak? Faj a fogam,...

Micsinaljak? Faj a fogam, hiaba mentem el a fogorvoshoz az csak betomte, de ugyan ugy faj, mar lassan megbolondulok. Nem egyszer voltam mar, es azt mondta, hogy ezt meg meglehet menteni. Mar egy csomo gyogyszert beszedtem, de semmit sem er mar az sem

Figyelt kérdés

2019. ápr. 9. 19:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha annyira fáj akkor mondd meg a fogorvosnak hogy húzza ki. Bonyolult?
2019. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Másik fogorvos????
2019. ápr. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Voltam masiknal,de az meg azt mondta,hogy korzetileg nem oda tartozom,ugyhogy nem foglalkozik vele
2019. ápr. 9. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így. Visszamentem, és gyökérkezelte. Azóta jó. Nem szívesen csinálnak gyökérkezelést, csak végső esetben. Ezért nem kezdte azzal. De ha kell, akkor kell! Menj vissza holnap, fogadnak sürgősséggel. Addig vegyél be Cataflamot.
2019. ápr. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy mar az sem er semmit,de azert koszonom🙂
2019. ápr. 9. 19:21
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy-hogy nem segít a gyökérkezelés? Volt már kezelve? Mert akkor nem szabadna, h fájjon mert már nincs benne ideg. De ha csak sima fúrás+tömés az fájhat még, én is érzem ha keményet eszek h mintha lenne valami tompa fájdalom...
2019. ápr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Marmint a gyogyszerre ertettem
2019. ápr. 9. 19:31
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Jegeld az arcodon keresztül. Rövid ideig többször tedd rá a jeget. Ez általában használ a fájdalomra. Hol nap menj el a fogorvosodhoz! Ideget kell benne ölni.
2019. ápr. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszokat,mar a konnyem is potyog😩
2019. ápr. 9. 19:36
 10/12 anonim ***** válasza:
De amit írtam (6-os) használni fog, vissza kell menni, nem jól végezte a dolgát
2019. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!