Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Akinek két oldalról vettek ki...

Akinek két oldalról vettek ki bölcsességfogat, hogy ettetek?

Figyelt kérdés
Két hetes lesz a seb, mire sor kerül a másik oldali műtétre is. De még nem forrt össze teljesen. Hol fogok így enni?nem lesz ebből gáz?

2019. ápr. 21. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Szívószállal.
2019. ápr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két hét után màr ehetsz ott nyugodtan, bár egy darabig még érzékeny lesz, az tény, szájhigiénére figyelj.

De a doki úgyis meg fogja nézni (akár szólhatsz neki, hogy aggódsz), ha nem gyógyult meg eléggé, nem fogják kivenni a másikat.


Anno nekem is kèt hét különbséggel műtötték a két oldalt, nem volt gáz.

2019. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a best kajám a paprikás krumpli volt összetörve meg krumpli répával összeturmixolva,nagyon finom volt! 2 kiló minusz le is ment, sajnos azóta visszaszedtem :D
2019. ápr. 22. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ha odamegy a kaja véletlen a sebhez, abból nem lesz gond? Elől mondjuk megrágom és aztán lenyelem, az oké, de simán oda tud csúszni a sebhez. Akkor mi van?
2019. ápr. 22. 09:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor kimosod és ennyi. Nyugi,össze lesz varrva szóval nem fog belemenni a kaja annyira :D
2019. ápr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is erre készülök.

Már volt foghúzásom ettem is, evés után pflogosollal garganizáltam, meg bekentem betadinnal.

2019. ápr. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!