Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mennyire fog fajni? Mennyi...

Mennyire fog fajni? Mennyi ido a mutet?

Figyelt kérdés
Most pénteken megyek műtétre. Kimutik a bölcsesség fogam száj sebeszeten. Fel kell vágni. Azt mondta az orvos az érzéstelenítő lesz csak kellemetlen. De nem tudta megmondani mennyi ido lesz. Azt mondta lehet fel óra lehet egy óra... Nektek mennyire fájt? Mennyi idő volt?
2019. ápr. 24. 06:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem bódításban csinálták, de többet is.

Igazából utána full jól voltam, nem éreztem semmi kellemetlent, még bevásárolni is elmentem egy hiperbe.

Aztán utána aludtam itthon egy nagyot, és inkább a kövi napokban volt rossz, de akkor sem fájt csak levert voltam, meg erőtlen.

2019. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mennyire ellenálló a szervezeted a szerekre? mennyire hat a fájdalomcsillapító? Mennyire hozzáférhető helyen van a fogad? Hány helyen van hozzánőve az állkapcsodhoz? Hány kávát ivott az orvos előtte? Kiesett-e hétvégén a kedvenc csapata? Szexelt-e előző este, vagy megint kanapén aludt?


Hát...tudja a lófene! :)

2019. ápr. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!