Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Az lehet, hogy mióta tömött...

Az lehet, hogy mióta tömött valami "kicsit" a fogam oldalán az orvos, azóta belemegy a kaja és mintha rohadna?

Figyelt kérdés

Gondolom kieshetett...


Igazából nem is volt szerintem lyukas, csak visszarendelt, hogy van még lyukas fogam, mondom oké, erre nem talált, ezen fúrt valamit...


2019. máj. 4. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

“Igazából nem is volt szerintem lyukas”

Na, egy újabb értelmes példány, gratulálok. Egyrészről nincs okod ennyire arrogánsnak lenni, tudna a fogorvos neked 100 olyan szuvasodást mutatni, amit te, mint laikus ember soha nem vennél észre, de már tömni kell. Hiszen neked nem ez a végzettséged. Az autószerelőt is felülírod, ha azt mondja, hogy gond van a karburátorral?

Másrészről, ha szerinted nem volt gond, akkor mégis minek hagytad? Csak azt lehet hülyére venni, aki hülye... jelen esetben te többszörösen az voltál, úgyhogy ezzel inkább ne dicsekedj. A legrosszabb kombináció, ha a végtelen arrogancia mellé alacsony IQ társul (bár a kettő sajnos gyakran kéz a kézben járnak).

2019. máj. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát de tényleg nem volt rajta lyuk, előtte nem régen nézte egy fogorvos...


Utána mentem egy fogat betömetni, aminazután nőtt ki, bölcsességfog...


Ekkor mondta, hogy van még lyukas fogam, menjek vissza, azt sem tudtam, melyikre gondol. Vossza is mentem, nem talált problémát, erre csal úgy megfúrta ezt, hogy csináljon valamit. Azóta belemegy a kaja...

2019. máj. 4. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!