Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS. Az orvos tönkretette a...

SOS. Az orvos tönkretette a fogaim mit tegyek?

Figyelt kérdés
gyökérkezelésen esett át egyik fogam a mellette lévő két egészséges fogamba belevágott igy érzékenyek, ha a vágott szélhez rakom a nyelvem fájnak, tudom már sose kapom vissza a jó fogaimat de mégis mit tehetnék??? :( ráadásul az inyembe is belevágott igy a szájpadlásom is feldagadt az elfog múlni vagy mit tehetnék?? :( SOS pedig fizetős volt :(
2019. máj. 6. 00:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A fogorvosi rendelő felajánlotta,hogy rendbeteszi azokat a fogaidat amihez nem kellett volna hozzányúlni?

Betegjogi képviselő,illetve ha tudsz fotót készíteni az ínyeden történt bevágásról azzal együtt az Orvosi Kamarához tudsz menni.

2019. máj. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem foglalkozom ilyenekkel úgyse vallja be. Hogy tudnám rendbe hozni, hogy ne fájjon?
2019. máj. 6. 09:19
 3/11 anonim ***** válasza:
Először is nyugodj meg. Egyáltalán nem biztos, hogy bárki tönkretett bármit. Tömés közben az íny megsérülhet, erről nem az orvos tehet, vannak olyan részei a tömésnek, ahol elkerülhetetlen, hogy az ínyhez érjen. Ez 1-2 hét alatt be is gyógyul, nem egy nagy hasi műtét utáni sebről beszélünk, hanem relatíve egy karcolásról. De ha esetleg tudnál jó minőségű világos képeket küldeni, akkor többet lehetne mondani.
2019. máj. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem tudom lefotózni mert a szájpadlásom felé nyúló fájdalom van. és a fogaim hogy hozhatom helyre amikbe belefúrt?
2019. máj. 6. 16:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Menj el egy másik fogászhoz, és nézesd meg.

Nekem elég elképzelhetetlen, hogy a kezelt fog melletti fogba, és rögtön kettőbe is belefúrjon valaki, véletlenül. Miből gondolod, hogy ez a helyzet?

Egy csomó fogfúráson, gyökérkezelésen vagyok túl, de ilyen velem még nem történt. Legalábbis csukott szemmel kellett volna dolgoznia az orvosnak ...

2019. máj. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Te természetesen sehogyan. Ha lyuk van, azt fogorvos tömheti be és senki más. De szerintem valami más lehet, ha a fogorvos annyira belefúrt volna a szomszédos fogaidba, hogy az már érzékeny, annak lettek volna előjelei, pl hogy az orvos Parkinsonos...
2019. máj. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Elmúltak a fájdalmak.

De szerintem belefúrt a mellette lévő fogakba is :/

2019. máj. 7. 12:13
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi alapján vagy bizalmatlan az orvos felé? Elmúlt a panaszod. Ha tényleg belefúrt és a panaszod emiatt volt, akkor az nem múlhatott volna el. Akkor milyen egyéb jelei vannak, hogy belefúrt? Képet nem készítesz, te állítod, hogy így van, holott sem a "tüneteid" nem támasztják ezt alá, sem pedig egy jobb indok a "szerintemen" kívül. Szerintem meg az orvos nem fúrt bele, minekután ez a munkája, ő sem írja felül a te munkád.
2019. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mert bunkó volt.
2019. máj. 7. 21:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahá értem. Tehát azért, mert bunkó volt mindjárt egy kontár, aki nem tudja elvégezni a dolgát... ezek alapján inkább te tűnsz bunkónak, se egy indok, se kép, se semmi, kijelentesz valamit, ami egy másik ember elég komoly negatív kritikája, bizonyítani ugyanakkor nem tudod és nem is akarod. Innentől kezdve a te bajod, csak máskor úgy vádaskodj, ha van is alapja a dolognak. Te sem örülnél, ha más dilettáns emberek a te munkádról olyan dolgokat írkálnának, ami azért elég valószínűtlen, téged viszont sért és bánt, ráadásul az illetőnek még csak bizonyítéka sincs rá.

Az orvos tönkretette a fogaim kezdetű kérdés pedig félrevezető és hatásvadász. Úgyhogy ebből az egészből egy dolog derült ki: hazudozni biztosan szeretsz. Vajon mi másban füllentettél még?

2019. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!