Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Baj lehet ez? Betömték a...

Baj lehet ez? Betömték a fogam, de úgy, hogy a tömés miatt nem tudok benyúlni a két fogam közé. Magyarul, az inyemen is van a tömésből.

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy érzékenyebb az ìnyem.

2019. máj. 10. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Végleges tömés? Szerintem akkor nem jó, hiszen tisztítanod kell a fogközt valahogy. Gondolom nem egy fogászati hídról van szó (ami alatt szintén kell tisztítani, spéci fogselyem van hozzá, de soha életemben nem láttam még sem boltban, sem embert, aki használta volna).
2019. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Helyesen a fogak érintkeznek egymással, amelyet kontaktpontnak hívunk. Ha az orvos ezt felépítette, akkor kifejezetten ügyes volt. Ha a fogselyem bemegy, akkor rendben van.
2019. máj. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Félig letört a fogam és betömte a fogorvos. Kijött a tömés és vissza mentem, mondtam neki, hogy nem tudtam a fogaim között fogselyemmel tisztìtani, mert úgy tömte be, hogy nagyon összeértek. Most újra tömte és mondta, hogy hagyott helyet a fogselyemnek. Felülről be is megy a selyem, de nem tudom letolni az ìnyemig, mert a fogtőnél az ìnyemen van tömés. Tehát ott ismét összeér a két fogam.
2019. máj. 10. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem olyan jól az íny alá tömött hogy lett valami tasak ami meg jól begyulladt. Ráadásul a tömés alatt lett utána lyukas. Szóval azóta sem voltam ennél az orvosnál mert az ilyen annyit is ér.
2019. máj. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!