Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Fogak, szájápolás

A kérdés

Fáj a fogam és aludni se tudok Mit csináljak?

Jövő kedden lesz egy fogműtétem egy szuvas foh miatt

Már többször gyulladt be de mostanába nem volt erre példa

Legutóbb 9hónapja gyulladt be és akkor antibiltikumot kellett rá szednem

Ma mindenképpen szeretnék menni ügyeletre de a fogorvosi ügyelet közel 14óra mulva rendel de én addig nem birom ki

Egész nap fájdalom csillapítókat szedtem és szájvízzel öblítettem de semmi

Enni, aludni, beszélni nem tudok és konkrétan 5percenként sirok

Valakinek valami tipp hogy mit kezdjek magammal?

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogfájás, fog

máj. 14. 04:02  Privát üzenet  

A válaszok
Achgdrztombdzj nevű felhasználó válasza:

Az ugyeleten mar reg tul lennel rajta.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 14. 04:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ha lenne ügyelet én is ott lennék

# 2/6Időpont máj. 14. 04:18 Privát üzenet
Achgdrztombdzj nevű felhasználó válasza:

Azt tenyleg nem irtad, hol laksz...

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 14. 05:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Szombathelyen

# 4/6Időpont máj. 14. 05:19 Privát üzenet
Ypszilon1980 nevű felhasználó válasza:

Nem tudom milyen műtéted lesz, de begyulladt fogat elég nehéz érzésteleníteni, szóval én ezt nem vállalnám, először a gyulladást le kell húzni. Hozzáteszem, hogy ilyenkor nem tudom mi a szakmai állásfoglalás.

Kénytelen vagy várni, vagy ha van gingisol oldatot, azzal kenegesd, esetleg szegfűszeges oldat, ezek nagyon jók erre. Nekem amúgy fogfájásra csak a diclofenák-kálium hatóanyagú gyógyszerek hatnak. Esetleg még kamillát lefőzöl és azzal kenegeted.

Szájvíz ilyenkor nem igazán jó főleg, ha alkoholos.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 14. 06:22 Privát üzenet
Nekem az algoflex forte az egyetlen ami tud enyhíteni rajta! Múlthétem nekem is piszkosul fájt, bevettem kettőt öt sörrel és el is múlt!

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 14. 09:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
S. O. S. Mit csináljak? Nagyon fáj a fogam nem tudok aludni
SOS. Napok óta nem tudok sem enni, sem inni, sem aludni olyan szinten fáj a fogam. Ha csak a nyelvem hozzáér a fogamhoz már az pokolian fáj, arról nem is szólva mikor a felette...
Pénteken tömték be a fogam, de annyira fáj, hogy azóta alig bírtam tőle aludni, most pedig mégjobban fáj, már enni sem bírok. Szerintetek visszamenjek ma a fogorvoshoz?
Sürgős! Fáj a fogam nem tudok aludni mit tegyek?
3. napja begyulladt a rossz fogam alul. Reggelre feldagadt az arcom. Ma kezdtem el szedni a dalacint 300as, még egyet vettem be. Mennyi ido mulva lesz hatasa? Este sem tudok aludni.
Az egyik gyökérkezelt fogam estefelé amikor már fáradt vagyok meg tud fájdulni, nem túl erősen de azért fáj, és ha lefekszek aludni reggelre elmúlik. Ez mi miatt lehet?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Fogak, szájápolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!