Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Miért csak este és éjszaka...

Miért csak este és éjszaka fáj a fogam?

Figyelt kérdés
Kiesett a tömés pár napja, azóta vérzik és fáj. De általában csak este jön elő a fogfájás. Ennek mi az oka?
2019. máj. 20. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom testvérem, de ma este olyan fogfájásra keltem, hogy azt hittem meghülyülök.
2019. máj. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert az ágy melege miatt kitágulnak a gyulladt szövetek, valamint fekvő helyzetben javul a test vérkeringése, ezért megnő az ideg- és érhálózatra gyakorolt nyomás, ráadásul éjjel csökken a testben a fájdalom csillapításáért felelős kortizol hormon termelése.
2019. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sürgősen menj fogorvoshoz, mert a vége szinte elviselhetetlen fájdalom lesz és feldagad az arcod.
2019. máj. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
10 nap múlva kaptam időpontot a magánrendelésen.
2019. máj. 20. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Elég gáz ez a 10 nap, nekem az újra tömés kb 5-10 perc volt. Egyébként este minden jobban fáj.
2019. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elmentem SZTK-ba, kaptam gyulladáscsökkentőt, és hamarabbi időpontot. Újratömi, ha lement róla a gyulladás.
2019. máj. 20. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!