Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Nektek hany napíg fajt a...

Nektek hany napíg fajt a fogatok foghúzás után ha pl. elõtte is fájt a fogatok? Ha pl. holnap kihuzzak holnapután fogok tudni dolgozni?

Figyelt kérdés
Mit tegyek,nagyon faj a fogam, nehany doki azt mondta mar hogy nem menthetõ :( viszont holnaputan dolgoznom kell..
2019. máj. 24. 18:34
 1/7 A kérdező kommentje:
A magánorvosom nem akart fogadni .
2019. máj. 24. 18:35
 2/7 A kérdező kommentje:
Othon ülök es csak sírok, fogalmam sincs mit tegyek?
2019. máj. 24. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem utána nem fájt.Előtte a falat vertem ököllel,muszály volt menni az ügyeletre.


Mit dolgozol?

2019. máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos többet is húztak már, volt amit reggel, onnan mentem be dolgozni. Szellemi munka, nem cipekedés, de beszélni is kell néha. Ahogy megy ki az érzéstelenítő, bevehetsz egy fáájdalomcsillapítot és nem lesz gond, pláne másnapra.
2019. máj. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Jegeld addig, illetve a cataflam szokott nekem segiteni ilyenkor.
2019. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Recepcios vagyok.

Ha bevan gyulladva akkor kihuzhatják, vagy mindenkepp kell elõtte antibiotikum?

2019. máj. 24. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Kihúzhatják, csak nagyobb gyulladásnál adnak antibiotikumot, és el is tudják érzésteleníteni.
2019. máj. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!