Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogorvosi kezelés altatásban?

Fogorvosi kezelés altatásban?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata ebben? Nem szeretném még 1x átélni azt amit a magyar egészségügy nyújtott foghúzás közbe, így az lenne a kérdése hogyan működik az altatásban lévő foghúzás és milyen anyagi vonzata van?
2019. máj. 31. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nitrogén oxidulos szedálást szeretnél, akkor olyan 40-70ezer forint maga a szedálás, tehát ebben nincs benne a kezelés (fogeltávolítás). Ha altatást szeretnél, akkor kb 3x ennyi.

Miért kell kihúzni a fogadat?

2019. máj. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letört a bölcsességfogam, eddig nem foglalkoztam vele az előző húzásos rossz élményem miatt, de azóta most megint letört egy darab így meg kell csináltatni. Valamint ha a számba matatnak ott hátul rám jön az öklendezés is, így az is egy kellemetlen dolog az ellátás közben
2019. máj. 31. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a magyar egészségügy teljes fájdalommentességet myújtott goghúzás közben...


Amúgy google a barátod, bepötyögöd a kívánt várost, majd rákeresel a nagyobb magánklinikákra. Egyébként egy altatás kb. 50000 Ft.

2019. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És ezt fogorvosod ki tudja szedni? Vagy még nem voltál érdeklődni?

Mert szerintem szájsebész tudja kiszedni a letört fogad.

2019. máj. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!