Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Lyukas fpggal meddig húzhatom...

Lyukas fpggal meddig húzhatom ki kezelés nélkül?

Figyelt kérdés

Kettő bölcsességfog, lyukasan nőttek ki, félig vannak kinőve.

Az egyikbe belemegy az étel, a másiknak meg fekete a közepe...


2019. máj. 31. 19:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig húzhatod mig be nem brunyálsz a fájdalomtól.
2019. máj. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Javaslom ne húzd az időt. Kegyetlenül tud fájni ha begyullad. Nekem annyira lerohadt hogy már nem tudtam rajta rágni mert nyomta a kaja az ideget vagy fogalmam sincs de nem türte a rágást. Na nekem sem kellett több egyből mentem a fogászatra hogy adjon beutalót a szájsebészetre. Nem vártam meg hogy begyulladjon mert akkor semmit nem használt volna az érzéstelenítő. Így is kettő kellett de utána már tényleg nem éreztem semmit. Seperc alatt kiszedte szerintem nem volt az egész 20 másodperc. Húzhatod az időt ha ennyire akarod de hátul piszok gyorsan romlik nekem azt hiszem vagy másfél esetleg 2 év alatt teljesen le is rohadt.
2019. máj. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Egyszer jártam így amúgy egy 6-os fogammal, még 10 éve. Egy hétig fájdalomcsillapítón éltem...

Anyám szerint tejfog volt, de nem, hanem kirohadt...


Nincs pénzem és mivel külföldön dolgozom, így nem tudom, mi lesz.

2019. máj. 31. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a szuvasodás eléri a pulpát (fogbelet), akkor már csak gyökérkezeléssel lehet megmenteni, márpedig az nehéz ügy a bölcsességfog esetében, mivel van vagy három gyökere, és azok sokszor görbék is, nehéz őket kipucolni.
2019. jún. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Wbből úgyis húzás lesz... Kinsem rudtak nőni rendesen...
2019. jún. 1. 06:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak olyan fogaim (ket also 6os) ami tobb mint 10 eve lyukadt ki mar alig latszik beloluk valami. Nem is fáj már. Szóval elég sokáig.
2019. jún. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Nem is fáj már. " - Nyilván elhalt benne az ideg. Gyakorlatilag egy hulla van a szádban. Az ilyen fogak szoktak gócként funkcionálni.
2019. jún. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!