Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogínyvérzés, de nem csak...

Fogínyvérzés, de nem csak fogmosáskor és nem jár fájdalommal, gyulladással. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Napi kétszer mosok fogat (reggel és este),de nem csak fogmosás közben kezd el vérezni az ínyem.Néha elég,ha erősebben összeszorítom a fogaim,vagy megszívom egy picit az ínyem,de van hogy csak magától elkezd vérezni.Egyáltalán nem jár fájdalommal és nincs dagadás,elszíneződés az ínyemen.Jártam fogorvosnál,kaptam Lacalut fogkrémet és cserszömörcés szájvizet.Aztán 4 hónap kúra után sem lett hatása,így írt fel valami műtétek utáni szájvizet (nem jut eszembe a neve),de semmi eredmény.Mostmár fél éve tart,szinte minden nap vérzik valamennyire az ínyem,közben használom a Laclut fogkrémet meg a szájvizet is,havonta váltok fogkefét.Mitől lehet mégis fogínyvérzésem?
2010. júl. 8. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia !


Én leszedettem a fogköveimet, utána megszünt a vérzés.

Amúgy a Parondontox vált be nálam,van belőle fogkrém,szájvíz is.

Lehet, h nálad is a fogkő a bűnös? A doki ezt nem mondta?

2010. júl. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fogkövem nincs,megnézte.Annyit mondott,hogy kicsit csálék a fogaim,de azonkívül minden rendben.
2010. júl. 8. 12:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana kis C-vitamint is szedni, erősíti az érfalakat.
2010. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!