Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Felnőtt fogszabályozás mennyib...

Felnőtt fogszabályozás mennyibe kerül (Pitts21)? 20+

Figyelt kérdés

Felnőtt fogszabályozásra kaptam egy ~1milliós ajánlatot ebbe benne van alsó, felső készülék (Pitts21), feltevés, levétel, kontroll/húzás, levétel utáni helyben tartó készülékek. Mennyire reális ez? Érdemes ennyit rászánni, vagy van olcsóbb alternatíva?

Ez a Pitts21 elvileg elég korszerű.



2019. júl. 14. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 145ezer egy ivem (csak felul van). Erre ra jon havonta 5-7ezer forint aktivalas. Ez volt a legolcsobb.
2019. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1 millió?? :O

Jézusom de durva...

Nekem a felső 250.000 az alsó 150.000 és érettségi után a kezelések 5000 Ft...

Ráadásul úgy hogy elmúltam 18 és magánorvoshoz járok.

2019. júl. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Végül milyen fogszabályzód lett?

Én is a Pitts21 készüléket néztem ki magamnak. Igaz, hogy fém, de rövidebb a kezelési idő. És ezzel èrhető el legtökéletesebb eredmény. Viszont az ára... nekem is 1 millió körül lesz mindennel együtt. Remélem megéri.

2019. okt. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Pitts21 lett vegul. Volt meg ajanlatom foghuzassal 600 korul vagy mini implantatummal 800ert (palatal expander). Elvileg a pitts21el ezek nelkul is megoldhato. Ha azt nezem, hogy 1millioert 25eves koromra szep fogsorom lesz, akkor boven megeri.
2019. okt. 19. 01:06
 5/6 anonim ***** válasza:
És mennyire fáj? Leírnád az észrevételeidet? Köszönöm.
2019. okt. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
2 hete van még fent. Első 2-3 napban nehezebb volt rágni, de tudtam enni rendesen. Azóta van, hogy félnapra fáj néha, de bőven kibírható, kb mintha ott se lenne. Nekem kb annyira fáj, mint amíg nem volt és torlódott nyomták egymást. Evésnél annyi zavaró, hogy egyfolytában tele megy, de kis öblítés és kijön. Összességében tized annyira se rossz mint gondoltam, rég bele kellett volna vágni.
2019. okt. 19. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!