Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » SOS tömés után mennyi idõre...

SOS tömés után mennyi idõre múlik el a hidegre való érzékenység?

Figyelt kérdés

Ill. ha a gyökérkezelt fog érzékeny a hidegre az gyulladást jelent?

Surgõs nagyon azert irtam hogy sos.

Koszi ha valaszolsz!!!


2019. júl. 19. 10:14
 1/3 A kérdező kommentje:
Ill.ha egy fog érzékeny a hidegre az mire utal pontosan?
2019. júl. 19. 10:15
 2/3 anonim ***** válasza:
Tömés után max pár óráig. Másnapra nem szabadna érzékenynek lennie. Ha másnap érzékeny, akkor azt gyökérkezelni kell. Gyökérkezelt fog nem kellene hogy érzékeny legyen. Ha nincs kiszedve belőle rendesen a gyökér akkor lehet érzékeny. Ha ilyen problémáid vannak sürgősen keress másik orvost. Nekem 5 fogam kell gyökérkezelni hanyag orvos miatt.
2019. júl. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem hinnem hogy csak par oraig, nekem azt mondjak mindig hogy egy hetig is fajhat es lehet erzekeny, persze egy bizonyos szintig. Szoval ne aggodj, par napig lehet erzekeny, ha amugy nem faj akkor tenyleg nyugi :)

Ha a gyokercsatorna aljan gyulladas van akkor lehet erzekeny, vagy ha nincs teljesen kiszedve belole az ideg (neha marad benne egy aprocska, ezert is kell tobbszor visszamenni atisztittatni)

2019. júl. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!