Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A barátom fogai katasztrofális...

A barátom fogai katasztrofálisak nem akar fogat mosni?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy felek hogy megfertőz baktériumokkal amik a szájában vannak mivel nem mos fogat egyáltalán,és mondtam neki hogy nem vagyok hajlandó csókolózni vele se semmi intim orális dolgot megengedni neki mert ott is baj lehet...A foga már letorik annyira gyenge multkor is reggelre arra kelt hogy egy foga a szájában "uszik" borzasztó a látvány hogy mennyi lepedék van a fogán és undorító.. És nem hajlandó megmosni mert a válasza nem és kész..szerintetek is elkaphatok fertőzést tőle a száján át csókolózás közbe is?
2019. júl. 20. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kész fönyeremény a pasid. Hajléktalan vagy vmi munkanélküli?
2019. júl. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Nem értem miért jöttel vele ossze egyáltalan.
2019. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mi a fasz... Ha ez igaz akkor nem merem elképzelni, hogy ott lent milyen lehet.
2019. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Te miért vagy még mindig ezzel az emberrel? Én inkább azt tanácsolom tartsd magadat egy kicsit többre, és engedd el ezt a csávót. Nem elég, hogy gusztustalan, de még nemtörődöm is, és nyilvánvalóan nem vagy neki túl fontos, ha nem képes alapvető higiéniai dolgokat megtenni, bár ezt nem másokért kéne, hanem magáért is, de mindegy. Tedd fel magadnak a kérdést, ha most itt valaki azt mondaná, hogy semmi bajod nem lesz tőle, akkor boldogan smárolnál egy ilyen ápolatlan valakivel? Ne már..
2019. júl. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki. A leírás alapján is érzem az őt körüllengő szájszagot. Tartsd magad ennél kicsit többre és keress olyan pasit akinek legalább az alapvető higiéniájával nincs gond.
2019. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kidobni, aztán fertőtlenítsd ki a lakást...

Fúj...mindjárt hányok🤢🤢🤢🤢🤢

2019. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha neked is feltűnik a mosolyzónából, képzeld el mi lehet ott, ahol nem látod! A fogak belső oldalon, a rágófogaknál, vagy a fogközökbebn. (ahova a fogkefe kevesebbet is ér).
2019. júl. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Dobd ki! Ha még nem tetted volna meg.
2021. szept. 25. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!