Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meg lehet előzni ezt a vírust?

Meg lehet előzni ezt a vírust?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja hánytam fertőzés miatt. Nagyon rosszul éreztem magam. Azóta nagyon izgulok hogy megint elkapom. Van rá esély hogy nem fogom többet elkapni?



Valahol hallottam hogy inkább tavasszal meg nyáron vannak hányásos vírusok. Igan ez?



2019. aug. 15. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezt a vírust én is nagyon utálom.

Szerintem nincs megadva, hogy mikor gyakoribb. Bár télen nem olyan valószínű az igaz.. semmi biztosíték nincs rá, hogy nem kapod el többet. Erősítsd az immunrendszered és ha tudod, hogy ilyen beteg ember van a közeledben akkor ne egyél/igyál utána, moss kezet gyakran. Ez a legtöbb, amit tehetsz.

Régen gyakrabban elkaptam én is, de szerencsére már 5 éve nem voltam így beteg :)

Egyébként olyan is van, hogy valakinek hányás valakinek hasmenés formában jön ki jobban, ember függő

2019. aug. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet előzni, persze. Például, ha kevesebbet vagy emberek között, vagy tömegközlekedés helyett autót, kerékpárt használsz. Ha a vírus étellel terjed, rendszeres kézmosással szintén megelőzhető, és persze célszerű kerülni a gyanús szagú, ízű, lejárt, vagy sérült csomagolású termékeket.
2019. aug. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia Télen nem hiszem, hogy eljaphatod
2019. aug. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csokkentheted az esélyét rendszeres kezmosassal, erős immunrendszerrel,
2019. aug. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt miért kérdezed meg hetente? Már vagy 2x válaszoltam rá, újat már senki nem fog írni...
2019. aug. 16. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ráadásul télen ugyanolyan gyakori ez a vírus, mint nyáron, de szerintem már ezt is írtam.
2019. aug. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!