Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Úgy el lehet kapni a calici...

Úgy el lehet kapni a calici vírust, ha elsétálok az utcán egy hányás mellett?

Figyelt kérdés
2019. márc. 8. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak ha belenyalsz
2019. márc. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha belélegzed a "páráját"
2019. márc. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Attól függ milyen messze volt. De az utcai hányáaok inkább részegektől származnak. Annyira nem aggódnek.
2019. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, az aeroszol miatt féltem, vagyis még félek. Ráadásul elég frissnek tűnt és péntek délután csak nem pia miatt hányt oda valaki. Fú, nagyon undorító volt, igyekeztem tőle pár méterre állni de pont egy zebránál volt...
2019. márc. 10. 01:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokkal valószínűbb, hogy péntek délután valami részeg csöves hányt oda szerintem. Egyébként fix, hogy nem fogod elkapni, csak akkor lett volna esélyed ha éppen előtted hánytak volna és úgy lélegzed be a "gőzét".
2019. márc. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!