Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Magyar prostiknál mennyire...

Magyar prostiknál mennyire lehet gyakori a hiv?

Figyelt kérdés

Napokban találkoztam egyik tinédzser kori barátnőmmel,aki egy pár éve,nos kopott gyöngy 🤫


Kajáltunk egyet ami közben megharaptam a nyelvemet aztán beszélgettünk és elfeleztünk egy szál cigit.

Az jutott eszembe ha esetleg neki is volt valami seb a szájában és hiv pozitiv lenne mennyi lenne az ésélye hogy ilyen módon átadja?


2019. aug. 20. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2019. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Nem elég, hogy rühelled, megveted, mert nem maradt más megoldás számára, mint a prostitúció, de még be is vagy tojva, hogy HIV-pozitív leszel miatta.


Ha annyira parázol, menj el HIV-tesztre. És a "kopott gyöngyért" szívesen kimosnám a szádat szappannal, mint annak idején a viktoriánusok. Tudtad, hogy a prostituáltak igen nagy része gyerekkori szexuális abúzus áldozata? Legközelebb így nézz rá arra a kopott gyöngyre, és így írj róla a háta mögött.


És pokolian szégyelld magad! Kevés dolgon húzom fel magam annyira, mint amikor egy jobb helyzetben levő ember megalázóan és megvetően beszél arról - ráadásul annak a háta mögött! -, aki a pokolban él hozzá képest.

2019. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik.
2019. aug. 20. 16:54
 4/8 A kérdező kommentje:
Én nem tudtam hogy ez sértő kifejezés
2019. aug. 20. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Minek szopogatod a cigijét ha ennyire parás vagy? Szánalom!
2019. aug. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%-os neked elgurult a gyógyszered? :-D
2019. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Semennyire! a diszkó kurvktól hamarabb elkapod akik gumi nélkül csinálják a WC ben.
2019. aug. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még a csókolózással SEM terjed a vírus, nemhogy cigivel.. Ha így el lehetne kapni, a fél világ h+ lenne..
2019. aug. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!