Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hova menjek ha az állandó...

Hova menjek ha az állandó vizelési kényszer miatt, gerinc röntgen?

Figyelt kérdés

Kb másfél éve , túl sok kávé , édesség (talán egészségtelen életmód ,kaja és mozgáshiány), miatt és, hogy sokáig tartottam vissza egy előadás miatt, előjött egy ilyen álladó vizelési kényszer .

Az elején 20 percenként kellet kimennem pisilni (nem volt véres vizelet és normál adag jött és nem volt buborékos)

De ahogy elkezetem a candida diétát , kissé javult a helyzet , de aztán étel italtól függetlenűl óránként ki kell mennem.


Antibiotikum (probiotikummal) , u betűs gyógyszerek, , kupok,gyógyteák , urulógus , nőgyógyász mind megvolt .

vizelet tenyésztés üledék negatív.


Hallottam olvastam olyanról, hogy a gerincoszlop kopása is generálhatja ezt a problémát.

Reumatológushoz , vagy az ideggyógyászatnál elemezhetik a röntgen leletet, ezzel a problémával ?

Vagy bizzam ezt az urológusra ?


Volt már valaki Neurológusnál ilyen problémával ?


Ha mégis gomba gyanús lenne a dolog, milyen orvoshoz forduljak?


Mi van akkor ha a húgycső nyálkahártya , fala sérült, gyulladt be vagy bacis mégis, azt is az urológus tartozik ? Milyen vizsgálat szükséges ez ügyben ?



2019. aug. 30. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet h inkabb kenyszerbeteg vagy? Ragorcsolsz a pisilesre? Tudat alatt felsz h radjon az inger. De bocsi ha tevedek.
2019. aug. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A sűrű vizelési ingernek komolyabb okai is lehetnek (pl. diabetes insipidus), mindenképp javaslok ezzel kapcsolatban is egy kivizsgálást.
2019. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bízd rá magad egyetlen urológusra, mert alapból hozzátartozik. Hadd szervezze ő meg a kivizsgálásodat, és ne akarjál egyidejűleg 20 féle orosnál kivizsgálást.
2019. aug. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a 3 as le írta neked .
2019. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ja igen a cukorbetegségre én is gyanakodtam . Azt kinél kell kivizsgáltatni ?
2019. aug. 30. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Endorkinológusnál
2019. aug. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!