Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Állandó megfelelési kényszer...

Állandó megfelelési kényszer a munkahelyen, mit tegyek? Bôvebben lent.

Figyelt kérdés
Érdekes a viszonyom a közvetlen főnökömmel(a vezetőkkel azt mondhatom,hogy jó,mivel kb 3-4 havonta làtom őket,így pontosan nem tudom megîtélni,de inkàbb jó. :)) . Nem szívózik, elbeszélget velem ,ha úgy van,de mégis érzem,hogy én a sor végén kullogok nàla(6an vagyunk összesen, vele együtt 7).Szívatni neklm szívat,csak ha valaki nagyon idióta, DE minden kis apró hibàért szól nekem. Olyanokért amikért a többieknek nem. Vagy megmondja nekem,de olyan is volt màr, hogy a többiektől hallottam, hogy ez meg az nem tetszett neki. Ami nem baj, de ha nekem szól x dologért, akkor a többieknek is jó lenne. Sajnos emberileg ilyen hulladék vagyok, hogy nem merem neki megmondani, mert bàr àllami cég,és csak akkor küldenek el, ha nagyon hülye vagy, de mégis féltem a munkàmat,s néha meg is alàzkodok.l. Hiàba van előttem a kéo, hogy xy emebet nagyobb hibàkért sem rúgtak ki ,én mégis féltem. Mit tegyek szerintetek? Hibàzok néha, az nem hibàzik aki nem dolgozik. De én ilyen vagyok. Nem tudom melyik lenne a jobb ,ha ezt tűrbém ,és kaparnék tovàbb, ami felesleges, mert ha eddig nem volt jó, ezutàn sem lesz.... Vag a màsik véglet, sz@rni az egészbe és akkor hàtha észre veszi magàt, én meg szó szerint semmivel nem foglalkozok, csak azzal hogy bemenjek meg haza jöjjek illetve hogy felvegyem a fizetésemet csókolom... Mit tanàcsoltok?

#Hrbrhrnsnsjshs
2016. dec. 3. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Privátban írtam tanácsot a helyzetre.

(Hú, ez most kicsit perverz-gyanúsan hangzott, de semmi olyan nem volt benne :D )

2016. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Senkinek nem kell megfelelni,ezt csak belénk erőszakolták.Engedd el magad,fogadd el,ha hibázol,fejleszd az önismeretedet,és ne akarj megfelelni senkinek se,hanem add önmagad!
2016. dec. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mért dolgozol még ott?
2016. dec. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!