Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Gyermekorvosunk aktívan...

Gyermekorvosunk aktívan szorgalmazza, hogy 5 éves kisfiunkat oltassuk be pneumococcus ellen. Mi nem vagyunk meggyőződve ennek szükségességéről. Beoltassuk?

Figyelt kérdés
Egy normális egészséges kisgyerekről van szó.
2008. nov. 15. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
22%
Tulajdonképpen mi a fenéért gondolkoztok ennyit? Mi baja lehet a kölyöknek egy oltástól, azonkívül, hogy megvédi egy esetleges fertőzéstől? Miért kell egy szurinak ekkora feneket keríteni?
2008. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Mi csak a kotelezo oltasokkal oltatjuk be a kisfiunkat, o 7 eves. Szerintem minden mas oltas felesleges egy egeszseges gyereknek. Egyaltalan hogyan jon szoba egy egeszseges gyereknek egy "divat" oltas???

Szerintem oltassa be magat a doki sajat maga!

2008. nov. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első hozzászóló, egyre több bizonyíték van arra, hogy pl. az autizmus az oltásoktól alakul ki. Úgy írsz, hogy jóformán lehülyézed a kérdezőt, de inkább fordítva kellene, mert te tudatlanabb vagy.
2008. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek még annyit, hogy az 5 éves gyereknek nem ingyenes ez az oltás, ha jól tudom, nem is épp olcsó. Ezért sem oltattuk be a gyerekeinket. Meg azért sem, mert a gyerekorvosunk sem erőltette, én kérdeztem rá nála, azt mondta, nem fontos.

Viktória

2008. nov. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

NE OLTASD BE A GYEREKED!!!


OLVASD EL EZT A CIKKET! NAGYON DURVA MILYEN KÁROSAK AZ OLTÁSOK:


[link]

2008. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom, ezt az autizmussal való összefüggést is olyan nagynevű "tudósok" propagálják, mint akik az elsavasodással meg persze a méregdrágán megvásárolható lúgosító készítményekkel hülyítik a népet. Annyi baromságot terjesztenek manapság, a dokinak kell hinni, nem a dilettáns, önjelölt szakértőknek.
2008. nov. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A 2. hozzászólás nagyon jó, a 3. is jó. Köszi! Nem félünk a szuritól.
2008. nov. 15. 18:14
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

A cikk belinkelőjének:

Te mindent elhiszel, amit az interneten leírva találsz? Nem irígyellek.

2008. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Nekem 6 éves a fiam,oviba jár majdnem 3 éve.Nem oltatom be mert sztem ez a fertőzés már megvolt Neki,hiszen az első 2 évben folyamatosan beteg volt.Volt mindenféle hasmenése,tüdőgyulladása,arcüreggyulladása,fülgyulladása.Túlesett rajtuk,tehát elméletileg van védettsége,sztem nincs értelme őt már beoltatnunk.Viszont a kicsi 1,5 éves őt beoltatom.A fiamat idén elősször influenza ellen oltatom,azért mert ált. Ő hozza a fertőzést haza az oviból,tavaly is tőle kapta el az egész család ezért gondolom elég csak őt szúrni.Tavaszra tervezem,hogy kullancs ellen is beoltatom,ugyanis az apukának tavaly agyvelőgyulladása volt 1 db kullancstól amit az udvarunkon szedett össze.Azt javaslom te is mérlegelj,aztán asszerint dönts.Én sem vagyok híve a "mindíg minden oltást adassunk be mindenkinek"jelszónak,de ésszerűséggel le lehet csökkenteni a szurik számát./na meg az oltások árát/
2008. nov. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na, közben az első válasz "kiesett". :-)
2008. nov. 15. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!