Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Makacs hugyuti fertozestol...

Makacs hugyuti fertozestol hogy lehet megszabadulni? Miert jelenik meg egyfolytaban? Hogyan elozhetnem meg? Milyen vizsgalatokat kellene csinalnom?

Figyelt kérdés

Regebben ritkan volt hugyuti fertozesem de egyre surubben jelent meg, mostmar akar 2 hetenkent is elojon, es a vizeletben sem talalnak semmit hogy megfelelo antibiotikumot irjanak fel.

Hallottam a Monural nevezetu antibiotikumrol ami egy ejszaka alatt enyiti a tuneteket, de sajnos nem szunteti meg a problemat mert visszater.

Az erdekes az hogy amikor terhes lettem teljesen megszuntek a problemaim, de most 4 honapja szultem es mar megjelent az elso fertozesem.


Hiaba figyelek a higieniara , a folyadek bevitelre semmit sem er!

Szoval vizelet vizsgalat nem eleg, mit csinalhatnek meg? Aki hasonlo cipoben jart hogyan szabadult meg tole?


2019. szept. 3. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a vizeletvizsgálat nem mutat ki baktériumot akkor nem hugyúti fertőzésed van. Ha az van akkor tenyleg szuper a.monural granátum. A hugyúti fertőzest e coli baktérium szokta okozni. Neked kell kitalalnod hogy kerül a húgycsövedhez. De lehet: tangabugyi, hátulról előre fenektörlés, tisutálkodasnal mosdószivacs vagy akár a saját kezed is. Análszex. Amire senki nem szokott gondolni. Nyilvanos wcben ne használd a kitett wc papirt mert gyakran a takarító azzal a gumikesztyűvel rakja ki amivel a klotyót takarította. Magyarán a kaksiban matatott. Ha nincs baktérium a vizeletedben akkor kerd meg az urológust csináljon uht. Jó lenne tudni mik a tüneteid. Mert a csak gyakori pisilesnek ezer oka lehet. Pl. Hormonváltozás, stressz, káliumhiány. Meg nyilván betegsegek is de azt az or lsnak kell kizárnia. Hólyagtükrözést is szoktak csinálni ha nincs bakterium de véreset pisilsz. Ha vér van benne az mindenképp betrgség jele és nem szabad félvalról venni.
2019. szept. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom ,hogy ennyire bena lennek vagy csak pekhes...

A tunetem koze tartozik az alhasi fajdalom, suru vizelesi inger, fajdalmas vizeles, vizeles utani ego erzes az alhasban, amikor probaltam gyogyszer nelkul meggyogyulni csak termeszetes dolgokkal , annyira elharapozott hogy vereset pisiltem es azota az elso tuneteknel azonnal cselekedek es beveszek egy monuralt. Dehat ez nem megoldas , meg kell talalnom az okat a kiujulasanak.

2019. szept. 4. 08:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad már a tőzegáfonya teát vagy a zsurló teát!fürdőt?Hatásos szokott lenni.Persze az orvoshoz is menj vissza,mert ki tudja mi áll a háttérben.
2019. szept. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
probaltam persze teakat , bogyokat, szaritva de nem hatottak, talan megelozeskent jobb lenne , de amikor a problema mar fennall nem hatnak
2019. szept. 6. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:

De kimutatják ilyenkor a coli fertőzést is?

Ha igen akkor gondold át a felsoroltakat mert valamivel mindig lefertőzöd magad. Magától nem alakul ki ilyesmi. A monural jó egy darabig. De ha túl gyakran hasznalod az sem fog hatni. Antibiotukumon nem jó élni.

2019. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy régi a kérdés, és remélem már jól vagy, de hátha jól jön. Nekem a D mannóz vált be. Engemet is sűrűn kínozna, de ezzel sokszor elejét tudom venni. DMben is megvásárolható. Megelőzésképp is iható, nem szoknak hozzá a bacik.
2021. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hello. Az a helyzet hogy ujra fogamzasgatlot szedek es azota semmi .... ha nem iszok eleg folyadekot egy nap akkor erzek valamit , de amugy minden ok. Nem tudom miert, talan hormonproblemak miatt voltak a tunetek ...
2021. dec. 12. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!