Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » (Gusztustalan téma) Ha valaki...

(Gusztustalan téma) Ha valaki otthon nagyon meg van fázva és nem nyeli le a váladékot, akkor hova "javasolt" kiköpni azaz megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősöm, akinek amiota ezt láttam, nem tudok szabadulni a gondolattól: ő a mosdókagylóba köpi ki. Lehet hogy én vagyok maradi, mert olyanról is hallottam hogy valaki odavizel, de nekem ez az odaköpés durva, ez nem a fogmosás utáni köpés témája! Kérlek normális választ adjatok.. mert tényleg nem tudom hogy mi a helyesebb.... én tuti hogy a wc-re intézném... bocs a témáért!

2017. ápr. 6. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Pzs-be és azt egy nylon zacsiba, és úgy a szemetesbe.
2017. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A jolnevelt zsepibe köpi és kidobja. DE! Mi a kifogásod a mosdokagylo ellen ha utána lemossa? Magadrol a koszt + sok váladékodat is oda mosod le. Arra van! A lényeg, hogy használat után is tiszta maradjon!
2017. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem mosta le! Nekem kellett utána...
2017. ápr. 6. 20:13
 4/10 A kérdező kommentje:
"Magadrol a koszt + sok váladékodat is oda mosod le. Arra van! " ezzel nem értek egyet. Mert a váladék szerintem a wc-be való, ha fogat mosol, az nem váladék, az víz és lepedék, azaz ételmaradék fogkrémmaradvánnyal... A kosz az oké, nem vita tárgya. A zsepis módszer király! :) Köszönöm mindenkét válaszolónak a tippeket, fogom neki mondani.
2017. ápr. 6. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Elkorcsosult nemzedék ! Mostál már ki kézzel taknyos zsebkendőket beszáradt orrváladékkal ? 50-60 évvel ezelőtt mondhatni "mindennapos" volt.
2017. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, kedves utolsó. Sajátot igen, mivel allergias vagyok a papirzsepire. És nem kell ahhoz a múltba menni. Nem érted, hogy mi a kérdés. A válaszod nem hasznos a kérdés szempontjából.
2017. ápr. 6. 20:53
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De a mosdókagylóból is ugyanoda vezet a öblítés, mint a wc-ből és tovább ugyanoda, ahová lefolyik az utca kosza is.

Ha a mosdót leöblíted, tiszán tartod, nincsen ellene kifogás.

De az izlések és a pofonok különbözők.

2017. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom hogy egy helyre megy, azért iq-ból nem buktam meg nagyon csak kb 2x - tehát akkor néhányotok szerint helyénvaló a mosdókagylóba csulázni? mert hogy végtére is ugyanoda megy ugyanott köt ki.... ahol én pl fogat mosok.
2017. ápr. 7. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem! A légúti váladék nem díszeleghet szabadon a lakás egyetlen pontján sem, nem keringhet a légtérben akár orrból, akár máshonnan "nyerjük": azonnal elzárandó!

Alapvető higiénés szabály.

Olyan mit hogy nem nyaljuk le a gyerek cumiját, kanalát "tisztítás" céljából, meg hogy ételbe nem rakjuk vissza a kóstolókanalat, és az ujjunkat se nyalogatjuk ételkészítés közben.

Bár sokan nem tudják, vagy nem akarják ezeket tudni.

2017. ápr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kórházakban erre külön köptetőcsésze van. Lenyelheted és ki is köpheted.Amúgy én zsepibe intézném majd lehúznám a wc-n.
2017. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!