Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Candida dieta eredmenyes vagy...

Candida dieta eredmenyes vagy sem? Mitol lehet vegleg megszabadulni?

Figyelt kérdés

Sok helyt ugy olvastam szukseges a candida dieta sokan pedig azt mondjak felesleges,eleg ha az immunrendszert erositsuk.

Van valaki akinek sikerult megszabadulni?


2016. júl. 9. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Véglegesen a szteroidos kezelés szüntetni meg a baktériumot.

A diétázás csak az immunrendszert gyengíti, így még intenzívebb lesz a baktérium a szervezetedben.

2016. júl. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Candida egy gomba, nem baktérium. Szereti a cukros ételeket, a finomított szénhidrátokat, az alkoholt. A diéta jó lehet, ha sikerül visszaszorítani a candidát és hozzá társuló baktériumokat, az immunrendszer is erősödik, az emésztés javul.
2016. júl. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A szteroidok egyébként gyulladásgátló gyógyszerek, elnyomják az allergiás reakciót, de az azt okozó gondot nem szüntetik meg. Az antibiotikumok pedig csak a baktériumokat irtják ki (a hasznosakat is), amitől a gombafélék még jobban szaporodásnak indulnak.

A diétát célszerű probiotikumkúrával és gyógyteákkal kiegészíteni.

2016. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kétféle van, az egyik szigorúbb, és fél évig kell tartani, a másik kevésbé szigorú, de életre szól.

A gomba ott marad, de nem tud bajt okozni.

2016. júl. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok! Miféle szteroidos injekcióról van szó? Engem érdekelne. Remélem még a válaszolók rápillantanak erre a kérdésre. 4 éve folyamatos hüvelygombám van. Nincs mi levigye a gyulladásomat. Már minden gyógyszerre rezisztens vagyok.
2016. júl. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!