Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Veszettség elkaphato így?

Veszettség elkaphato így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Este a kutyám kint sétált és valamitől megijedt. Nem láttam milyen állat volt már sötét volt, mire lámpát vittem ki eltűnt.

A kutya lábán pici kerek seb van és kicsit véres volt a szőre.

Lemostam de a kezemen vannak kis sebek, amik erintkeztek a mosás közben a vérrel, sebbel. Vajon így veszettség elkaphato?


2019. okt. 3. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
el
2019. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Gondolom a kutya megkapta a kötelező védőoltásait...
2019. okt. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem attól fél, hogy a kutya kapja el.
2019. okt. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kutya és az ember is el tudja kapni így.
2019. okt. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A kutya még kölyök ő ma 2 hete hogy megkapta a veszettség elleni oltást. Én akkor ma felkeresem az ÁNTSZt.
2019. okt. 4. 06:30
 6/6 A kérdező kommentje:

Már beszéltem az ÁNTSZ-el,kedvesek és segítőkészek voltak. A háziorvossal és állatorvossal kell konzultálni,nekik is jelenteni kell.Ha ők indokoltnak találják akkor mehetek és kapok ellenanyagot.Várhatok 1 hetet is kb nem kell rohanni.

Gondoltam leírom a menetét hátha valakinek szüksége lesz rá,bár inkább ne legyen...

2019. okt. 4. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!