Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetek étvágytalan a köhögést...

Lehetek étvágytalan a köhögéstől vagy más oka van?

Figyelt kérdés

Másfél hete beteg lett.

Folyt az orrom, fájt a torkom,kicsit rossz volt a közérzetem, de lázas nem voltam.

2 nap múlva már semmi bajom nem volt. Majd harmadnap elkezdtem köhögni. És azóta is köhögök, néha száraz, néha hurutos, eddig "csak" ACC-t ittam rá. De mivel nem igazán javul el fogok már menni a dokihoz. De más bajom nincs, nem is vagyok rosszul csak köhögök.

Viszont étvágyam nincs az elmúlt napokban. Nagyon megéhezek, de evés közben hamar elmegy az étvágyam, most pl a gyomrom is begörcsölt.

Összefüggésben lehet a kohogessel vagy nem?


2019. okt. 15. 20:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen igen , okozhatja a lerakódott nyák a kellemetlen közérzetet,illetve maga a megfázás "íz" miatt lehetsz etvágytalan. Egyél C-vitamint attól lesz egy kis étvágyad,és a megfázásnak is jót tesz. ☺️
2019. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne kezdj el egyből acct szedni ha köhögsz nem fogja megszüntetni, az egy köptető persze hogy nem javul tőle

Egyébként nem feltétlen a köhögés okozza hanem az ami a köhögésedet is okozza

2019. okt. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!