Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi okozhatja ezt a rengeteg...

Mi okozhatja ezt a rengeteg bőrtünetemet?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok. 3 éve kezdődtek a mellkasomon, viszkető foltok, ott bőrgyógyász seborrheás dermatitist állapított meg és azt mondta, hogy ez egy állapot igazából ha "aktívabb" fázisban van használjak Alksebor krémet. Aztán pattanásaim lettek, nem sok de mindig jött egy új, itt-ott főleg szőrtüszőknél. Volt néha gomba is. Aztán az orrom is olyan piros és időnként hámlik körülötte. Az arcom is néha piros, homlokomon is néha megjelennek pattanások, hátamon is. Mindkét combomon kijött egy rakás apró elég halvány piros foltos terület, amikből néha begyullad egy-kettő ilyen folt. Volt már gombás fertőzésem is.

Amit tudni kell, hogy sokat híztam az utóbbi időben és nem táplálkozok túl egészségesen, ezek is okozhatják?

Ami aggaszt, hogy bebeszéltem magamnak, hogy akár HIV is lehet, ilyen sok bőrtünettel. Viszont nem vagyok étvágytalan épp ellenkezőleg és más tünetem nem igazán van. Sokszor volt mandulagyulladásom , azt ki akarják venni egyszer.

Szexuális kapcsolatom óvszerrel volt szinte mindig, kivéve hosszabb kapcsolatnál néha óvszer nélkül. Utólag kiderült, hogy az egyik barátnőm nagyon sok pasival volt már, vele két és fél éve voltam legutoljára, és kb. egy éve kezdtek el ilyen kifejezetten megszaporodni a bőrbajok.

Szerintetek mi lehet ez az egész?


2019. okt. 20. 01:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Rühatka. Csaxóltam...
2020. márc. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!