Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 14 hetes várandós vagyok, az...

14 hetes várandós vagyok, az van hogy a szifilisz pozitív lett 1:8 ez van a papíron, van olyan hogy al pozitív? Mert én szerintem semmi esélye annak hogy az legyek mert nem olyan vagyok . Lehet hogy más betegség ill. fertozes ami miatt pozitív lett?

Figyelt kérdés
2019. okt. 24. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Az egy dolog, hogy te nem olyan vagy, de akitől a gyereket várod...
2019. okt. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű, hogy téves az eredmény, mindenesetre mielőbb menj el dokihoz, akivel még tudod beszélni a továbbiakat.
2019. okt. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1: Ez ugye egészségi kérdés.

2: Betegséget sokféleképpen el lehet kapni.

3: Bölcs ember betegség esetén nem tiltakozni kezd, hanem orvoshoz megy.

2019. okt. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy álpozitív, különösen terhesnél. Ezért ha reaktívnak találtak, még egy vizsgálatot kell végezni többnyire más módszerrel. Villámgyorsan menj el az orvoshoz, hogy kiderüljön, mi van, mert ha igazi pozitív vagy, kezelni kell, hogy a kisbabád egészséges lehessen!
2019. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!