Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen fájdalom csillapítót...

Milyen fájdalom csillapítót krémet jó erre nektek mi vált be?

Figyelt kérdés

Egy megfázás miatt kialakult nyirokcsomó gyulladás miatt (valószínűleg tökre kellemetlen olyan elaludtam a nyakam szerű fájdalmam van.

Előszőr kellemetlen volt hátra fordítani a nyakam, majd fájt nyomásta a nyakszírtem, most meg a trapéz és csukjásizmom fáj EGÉSZNAP.


A meleg lóbalzsam vagy vietnámi kenőcs csak felerősít a fájdalmat, égett.


szóval olyan érzés mintha elaludtam volna a nyakam , mi a jó erre amíg nem jutok el dokihoz ?



2019. nov. 1. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Voltaren?
2019. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább hűsítő krém kellene rá ameddig nem mész orvoshoz.


Érdekes de nekem is hasonló tüneteim vannak, fáj a vállam, nyakam, és a környező izmok pár napja és tegnap még a mandulám is begyulladt.

2019. nov. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, írd meg légyszi, ha valami használt nálad ezekre a hasonló tünetekre.
2019. nov. 4. 12:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos semmi, Lóbalzsamot, Voltarent és Inno reuma krémet is használtam, mindegyik hüsítő, 1 hete szenvedek, a nyak- és válltorna után kicsit jobb, de nem múlik. Érdekes, hogy neked a megfázás után jött elő, nekem meg előtte, most eléggé fáj mindkét mandulám.
2019. nov. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kíváncsi vagyok mit mond rá neked az orvos.
2019. nov. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!