Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mitől lehet barna folyásom a...

Mitől lehet barna folyásom a kozepidoben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A legutóbbi menstruációm október 29en kezdődött. Ma (szeptember 12en) észrevettem barnás folyást a bugyimon. (Nem szedtem fogamzásgátlót eddig sosem) A legutóbbi menstruációm óta csak óvszerrel szeretkeztünk a párommal. Mégis tartok egy kicsit a beágyazódási vérzéstől.

Az utóbbi hónapban felfáztam kétszer. (Egyszer nagyon durván amire szedtem gyógyszert. A másik az csak egy kisebb fajta felfázás volt, kamillateaval "kezeltem".)

Interneten utána kerestem a dolognak és közepidoben ez lehet normális mégis sosem volt még ilyen velem és kicsit megijedtem most. Valamint progeszteron hiány lehet meg az oka.

Valaki tapasztalt hasonlót, vagy valami tipp hogy mitől lehet?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. nov. 12. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az ovuláció okozhat enyhe vérzést.
2019. nov. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
November van
2019. nov. 13. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jajj bocsánat, tényleg..

**tehát november 12en

2019. nov. 13. 06:33
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ovulációs vérzés lehet ez inkább, az meg természetes.

Ha a gumi nem szakadt ki (gondolom eksön után leellenőrzitek), akkor nincs mitől tartanod.

2019. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!