Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kapott már valaki Veszettség...

Kapott már valaki Veszettség ellen védőoltást?

Figyelt kérdés
Ha másnapra kaptam meg az oltást az esettől száitva jobb,bal karomba és még kettő hátra van akkor nem lehet bajom egészen biztos? Mikor adták be egy kevéske maradt a vakcinában. De a nagyját beadták ebből lehet gond? Illetve a nyelv alatti rész mintha picit a nyelvem meg lenen duzzadva (gondolom nyirokcsomó duzzanat ?! olvastam gyakori mellékhatás) Szerintetek is az? Köszönöm a válaszokat előre is .

2019. nov. 28. 10:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minden rendben lesz, nem lesz semmi bajod.
2019. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Te jártál már igy ? Vagy voltál hasonló helyzetben ?
2019. nov. 28. 10:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Az "esettől" számítva két hét van az oltássorozat beadásáig. Nem vagy késésben.
2019. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért kellett oltást kapnod?
2019. nov. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Megfogtam sebes kézzel egy rókavakcinát ami ki volt harapva vagy ki volt bontva a szántásban séta közben azt hittem valami érme..
2019. nov. 28. 11:16
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis a vakcina miatt, ami, ugye a veszettség ellen van kirakva, te veszettség elleni oltássorozatot kapsz?
2019. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy kapott, mivel gyengített veszettség vírust tartalmaz a vakcina. Az a lényege basszus...
2019. nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt már kérdezted és akkor is válaszoltam rá... Hipochonder.
2019. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nyugi!

Tudják hogy mit csinalnak!

Az ampullákból lehetetlen kiszívni a teljes anyagot

2019. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ha pl megkaptam az első két oltást és azután van probléma egy héttel pl megharap egy kutya (érdekességképpen kérdezem csak) akkor már a vakcina védettséget ad ?!
2019. nov. 29. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!