Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tönkrement a bélflórája, van...

Tönkrement a bélflórája, van sorstársam?

Figyelt kérdés
Egy éve szenvedek ezzel a betegséggel,de már többször éreztem hogy feladom,nem akarok ezzel együtt élni.Mikor gyógyulok már meg?!
2010. júl. 21. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem antibiotikum kúrák után megy tönkre, bár a Normaflore sokat segít.

Neked mi tette tönkre, és mik a tüneteid? Szedsz valamit rá?

2010. júl. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 évvel ezelött volt egy nőgyógyászati fertőzésem.Kaptam rá sumamed gyógyszert,amitől erős hasmenésem hasigörcsöm és kiütéseim lettek.Na,elmentem egy belgyógyászhoz 2 hétre rá,mert a hasmenés nem múlt el,közölték allergiás vagyok arra a gyógyszerre(2 dobozzal kellett beszednem).Kaptam normaflort én is és mondta a doki diétázzak.A normaflor semmit sem ért,és 3 napra rá,olyan görcsöt kaptam hogy a mentő vitt el,azt hitték vesekövem van,mert állitólag a tünetek arra utaltak.De nem találtak semmit.Vért vettek,mindenféle vizsgálatot csináltak azt mondták nincs semmi,menjek haza.Majd felkerestem egy maszek gasztroenterólógust,mert a hasmenés hasi görcs nem múlt el,hozzáteszem 3 hónap telt el akkor.Székletmintát vett,megtükrözött alul-felül de semmi:-(.Annyit mondott,az a sumamed gyógyszer tönkretehette a bélflórámat,ami sajnos évekbe is telhet,mire helyre jön.És persze kaptam egy jó kis bélgyulladást ettől,tehát még ez is van.Többször vitt már el a mentő olyan fájdalmaim vannak,de nem csinálnsk semmit.Gyógyszert sem szedek(nem írtak),csak a pro gastro probiotikumot.Viszont 5 hete már nem volt hasmenésem,de a hasi görcs nem enyhül:-(SŐŐŐt!!A nap 24órájában fáj a hasam már 1 éve!
2010. júl. 21. 18:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Úh, ez borzasztó :(

Belgyógyásznál voltál azóta?


Akkor én nem sajnáltatom magam, nekem a hasam szokott fájni antibiotikum után (még a Normaflore se száz százalékosan véd), plusz nőgyógyászati fertőzéseket és gombát kapok utánuk, mert a hüvelyflórámat is irtja a gyógyszer (azta Normaflore se állítja helyre). Úgyhogy ha én megfázok, akkor már kérem az időpontot a nőgyógyászhoz :)


Nem lehet, hogy Candidás lettél? Annak vannak ilyen tünetei, és az magától nem múlik el. Végeztess egy tesztet!

2010. júl. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát igen:-(...most jönnek a nőgyógyi vizsgálatok,nem engedek most már semmiből.Ugyanis amióta ez van,és elmentem a belgyógyászhoz állandóan azt mondták ez nőgyógyászati baj,ha meg oda mentem azt mondták ez belgyógyászati probléma!Mivel belgyógyászatilag mindent megnéztek,ahogy irtam is megtükröztek alul-felül sőt,crohn vizsgálatra is elküldtek,nincs mit kivizsgálni.Csak az a baj,hogy volt 1-2 orvos aki ajánlotta a laparoszkópiát,de a belgyógyászom meg azt mondta nem szabad,mert gyulladásban vagyok és többet ártunk vele,fogalmam sincs mi lenne a jó.De 32 éves vagyok,és gyereket szeretnénk a férjemmel,viszont igy nem lehet azt mondták amig meg nem gyógyulok.De mitől gyógyuljak,azt senki sem tudja!
2010. júl. 21. 19:08
 5/7 A kérdező kommentje:
Jah,tegnap voltam a belgyógyászomnál de 1hónapra elment szabira!
2010. júl. 21. 19:09
 6/7 anonim válasza:

Én tavaly májusban hasonlón mentem át. Azzal a különbséggel, hogy összesen 2 szem gyógyszert szedtem be, és majdnem sikerült meghallnom azért, mert az antibiotikumra allergiás lettem...

Nekem a Hummel mikrorostos gél segített, ami egy hálózatban kapható táplálékkiegészítő készítmény, Erősíti az inmunnrendszert úty, hogy védi a bélflórát....

Ha érdekli a termék beszerezhetősége, akkor megírom....

További szép napot

2010. júl. 22. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Régi már ez a bejegyzés, de hátha ránézel még. Javult valamit az állapotod? A férjem hasonló helyzetben jár, neki is tönkretette a sok antibiotikum a bélflóráját.

2013. aug. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!