Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Az agyvelo gyulladas szovodmen...

Az agyvelo gyulladas szovodmenye lehet epilepszias roham?

Figyelt kérdés
egyik ismerosomkb masfel eve epilepszias rohamot kapott es az orvosok megallapitottak hogy agyvelo gyulladas miatt tortent..kikezeltek majd utana egy evig kellet szedje a gyogyszereket ...egy ev utan csokkentetek es csak felet kellet bevegye a megszokott adagnal es a gyogyszer csokkentes utan ismet kapott egy epilepszias rohamot ..nagyon megijedtunk es gyorsan orvoshoz is mentunk aki azt mondta hogy az alkohol miatt volt a roham( pedig csak egy pohar sort ivott szilveszterkor) szerintetek lehetseges h csak az alhkol miatt volt? v valami mas is allhat a hatterben? tapasztaltak velemenyet kerem ....csak azert irtam ki ezt a kerdes mert itt a korenyeken az orvosok nem nagyon veszik komolyan a beteg panaszait ...szovakl akinek van valami tapasztalata kerem irjon! remelem tobbet ilyen roham nem fog elofordulni. koszonom szepen elore is a valaszokat!

2020. jan. 13. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Az epilepszia általában valami agyi sérülés környékéről indul ki. Tehát ez okozhatta nála.


Magát a nagyrohamot kiválthatja egy pohár alkohol is, vagy villogó fények...

2020. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...de nem lehet általánosan erről beszélni. Valaki gyógyszer mellé iszik és így nem kap rohamot se.
2020. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet szövődménye. Hogy másodjára mi váltotta ki, a fene se fogja tudni megmondani innen, nem ismerjük a beteget.
2020. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Számos történés okozhat epilepsziás rohamot, mondom ezt úgy, hogy én magam is 5 éve epilepsziás vagyok.

Egy agykárosodástól elkezdve, kisebb-nagyobb sokkokon át egészen a kullancs csípésig(nem csak Lyme-kóros lehetsz tőle) bármi okozhat epilepsziát sajnos,így az agyvelőgyulladás is.

2020. jan. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én fejsérüléstől+örökölt hajlam együttállása miatt lettem beteg.


Szedem a gyógyszert, tünetmentes vagyok, jogosítványom is van, de nem vagyok egészséges.

F

2020. jan. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!