Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Proteus mirabilis baktérium a...

Proteus mirabilis baktérium a terhesség végén. Valakinek volt ilyenje? Mit javasolt az orvos rá? 37. hkm

Figyelt kérdés
Egyelőre gondolkoznak a kezelésen, de emiatt kérdéses lehet a természetes szülés. :( Valaki tud javasolni rá valamit, ami nem gyógyszer? Áfonyalevet találtam, mint alternatív fertőzés elleni "gyógymód".

2020. jan. 16. 11:34
 1/6 anonim válasza:
Mi lett végül? :)
2021. aug. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nálam a 34/35. héten derült ki, kaptam tüdőérlelő injekciókat, majd 36 hetesen antibiotikum kúrát írt fel az orvosom.

38 hetesen programozott császárral megszületett a kisfiam, aki egyből a PIC-re került, többször le kellett szívni a tüdejéből a váladékot, 1 hétig inkubátorban volt, és a tőlem 'hozott' fertőzés miatt antibiotikumot kapott.

Nálam végül ez lett az eredménye, amit az orvosom mindvégig szépen titkolt, a kora osztály főorvosa mondta el végül mi, miért történik :)

Azóta egészséges, 15 hónapos fiam van hálistennek :)

Remélem veletek is minden rendben azóta!

2021. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Köszi én is a választ. Azt megkérdezhetem, hogy derült ki? Volt valami panaszod?
2021. aug. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igazából rengeteget jártam wc-re, de tényleg szabályosan 5-10 percenként, bár ezt be tudtuk annak, hogy a baba nyom.

Sok volt a magzatvizem, de ezen kívül más nem volt..

2021. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Köszönöm!

Örülök, hogy minden rendben lett végül. :) Minden jót!

2021. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elnézést a késői válaszért. Végül is 40+5 naposan indítottak, de természetes uton hoztam világra a kislányomat. Antibiotikumot kaptam infuzion keresztül a vajúdás alatt az oxitocin mellé. Azt mondták, tüdőgyulladást okozhat a kicsinek ez a baci, igy figyelni kellett rá pár napig jobban, de semmi gond nem volt es a 4.napon hazaengedtek minket.

Mindenkinek jó egészséget!

2021. dec. 1. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!