Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rendeltem a joomról, legyek...

Rendeltem a joomról, legyek elővigyázatosabb?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy hülyeség de én annyira nem értek a vírusokhozz. Szerintem aki elolvassa ezt a kérdést egyből fogja tudni, hogy a koronavírusról van szó. Lényegében a kérdésem az lenne ha a megrendelt tárgyon meg tud-e élni a vírus? Sokan azt mondják, hogy egy vírus gazdatest nélkül elpusztúl 8 órán belül, nektek mi a véleményetek?

2020. jan. 29. 13:27
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
A Kínából érkező csomagokat már automatikusan megsemmisítik a határon, nem kell aggódj
2020. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%

Ezt a hülyeséget honnan szedted előző? Íme egy szakértő véleménye ez ügyben:


Végül megkérdeztük, hogy van-e reális esély arra, hogy a fertőzött területekről Magyarországra rendelt csomagok még élő vírus tartalmazzanak, ha kapcsolatba kerültek a vírussal:


"Kizártnak tartom. Példa nélküli lenne egyrészt, másrészt a fő gócpontok most gyakorlatilag le vannak zárva. Azokban a városokban mind megállt az élet, így a csomagküldés sem lehetséges. Mivel a kínai csomagokat egyébként is többnyire hajón hozzák, túl sok idő eltelik, ezért nem nagyon látok arra esélyt, hogy ilyen formában bejuthatna az országba a vírus."

2020. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

Első jól mondja!

A dorogi veszélyeshulladék égető üzembe szállítják a Kínából érkező csomagokat és elégetik.

2020. jan. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

Honnan veszitek azt,hogy megsemmisítik?Épp tegnap érkezett egy csomagunk Aliexpresszről,ha így lenne meg sem kaptuk volna

2-nek van igaza...

2020. jan. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit azért rossz lenne, híszen pénzt adtam érte. Persze inkább égessék el a terméket ha vírus lenne rajta, de azért szerintem ezt nem tehetik meg, vagy igen?
2020. jan. 29. 21:02
 6/7 anonim ***** válasza:
kerdezo, latom nem veszed eszre h csak szivatnak. talan mert millioszor feltettek mar ezt a kerdest, vagy mert egy altalanos iskolas is tisztaban van vele, hogy egy virus se eli tul a szallitas idejet egy elettelen targyon, de meg par orat se nagyon. troll kerdesre ne varj nem troll valaszt.
2020. jan. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziszi, mivel kb 2 évente 1x használom a gyakorikérdéseket ezért nem igazán néztem körül az oldalon, hogy milyen kérdéseket tettek fel az útóbbi időkben. Őszintén nem tűnt föl, hogy trollkodnak. Sejtettem, hogy egy vírus nem él meg sokáig egy élettelen tárgyon, de azért biztonság kedvéért megkérdeztem :)
2020. febr. 7. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!