Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A holyagos torok gyulladás...

A holyagos torok gyulladás ellen mit használjak?

Figyelt kérdés

Voltam Szerdán orvosnál de nem írt fel rá semmit! Kedden kezdődött akkor és még szerdán is volt még ezen kívűl lázam is 38,7 C volt a legmagasabb. Azóta már semmi bajom csak folyik az orrom. Köhögök, meg ami iritál az az, hogy még mindig fáj a torkom. Első 2 nap volt a legroszabb, azota már csillapodott! De csütőrtökön vettem észre pár kicsi holyagot rajta. És még azóta sem lettek kisebbek vagy tüntek el holyagok. Sőt tegnap mikor este el mentem kocsmázni, és haza értem azt láttam, hogy még több holyag van rajta! kb 20 hólyag lehet a torkomon ha nem több. A bal oldalon teljesen egymás mellett vannak. Nem tudom mit lehet erre enni?! Dohányozni lehet e erre? (mert aktív dohányos vagyok) Azt sem tudom, hogy a ginginsol öblögetős cucc és a neo angin dolo jók rá? Mert most pár napig még úgy nézz ki csak ezek lesznek itthon. Gondolkozok azon, hogy mi lenne ha ma este elmennék. És meginnék rá egy jó felest, mondjuk pálinkát vagy valami gyógynövényeset? Segítene vagy ártana azt tudom, hogy ezek főleg a pálinka magas alkohol fok miatt megfázásra jók! Az igazság az, hogy nem tudom miért lettem beteg. Csak úgy jött ez a betegség, vagy azért tőrtént. Mert múlthét vasárnap bele mentem a haverom hülyeségébe. És tőltőgázt szívtam orron, szájon is nem is keveset!

20/F



2020. febr. 1. 12:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok már pls!!! Mert sűrgős lenne egyrészt tudni akarom minnél hamarabb, hogyan győzhetem le ezt a betegséget. Másrészt már tudni szeretném, hogy most dohányozhatok e vagy sem. Mert már rá gyújtanék, de ha nem lehet melette cigizni. Akkor pár napig kibírom nélküle! Szóval légyszives, tudom nem mindig így müködik de akkor is! Eleve beteg vagyok.
2020. febr. 1. 18:53
 2/4 anonim ***** válasza:
Senki sem fogja neked nyugodt szívvel mondani, hogy ezt tedd, vagy azt ne tedd. Ezen az oldalon nem távdiagnoszták tanyáznak. Menj el, vizsgáltasd ki magad.
2020. febr. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 Engem ne oktassál ki te csicska, inkább a kérdésre válaszólj! Ha meg nem tudsz akkor ne írjál.
2020. febr. 2. 15:34
 4/4 anonim ***** válasza:
A 2ik válaszolónak igaza van !
2022. júl. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!