Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Köhögés, torokfájás és kötőhár...

Köhögés, torokfájás és kötőhártya gyulladás ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés

Múlt héten elkezdett fájni a szám belül (valami afta szerű lehetett), reméltem elmúlik magától, aztán a torkom, mandulám is fájni kezdett. Olyan volt mintha kiszáradnék, elkezdtem köhögni is. Tegnap este már kötőhártya gyulladással feküdtem le aludni és ma reggel már zöld "trutyit" köhögök fel. Olyan undorító, hogy hánynom kell. :(

Délután megyek orvoshoz, de addig is mit tudnék tenni, hogy jobban érezzem magam?



2014. máj. 27. 07:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Addig is gargalizálj Phlogosollal, vagy sós vízzel, dédelőtt elmehetnél szemészetre, hogy kötőhártya gyulladásra mielőbb szemcseppet kapj, délután pedig a háziorvos majd ír fel gyógyszert a köhögésre és torokfájásra.
2014. máj. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!