Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vírusos mandulagyulladás...

Vírusos mandulagyulladás ellen mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Már 4 napja fáj a torkom, orvosnál már voltam azt mondta hogy torokfertotlenitőt használjak ,mert vírusos. Használom is de nem igazán segít. Antibiotikumot még előtte elkezdtem szedni, mondta nem gáz folytassam, de olvastam, hogy csak rosszabithat rajta. Teát iszogatom de nagyon fáj a nyelés. Valami tipp, praktika ami bevált?

2014. ápr. 8. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
C-Vitamin napionta max 1000mg (ezer miligramm) van tevás 60szemes 2X1darab naponta,sok folyadék.PIHENÉS!...antibiotikum legyengíti a szervezet ellenáló képességét,mégha látszólagosan "hat" is.De ha végképp nem javul,akkor antibiotikum!Sandoz 500-ast,vagy augmentint szoktak felírni,vagy van ez az amboroxol szintén Tevás,az meg vény nélkül is van.Kb ezer FT
2014. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!