Huliluiiigi kérdése:

Mi a velemenyetek?

Figyelt kérdés

Szoval, 16 eves vagyok 10 eves koromban leukemiat diagnosztizaltak nalam tehat kovetkezo evben fogom megkapni a papirt h mar nem vagyok beteg de 5 eve tunetmentes vagyok szoval igazabol mar meggyogyultam.

Neha szoktam cigizni, de csak tarsasagban es nem sokat, szerintetek mennyire kockazatos mennyivel noveli a visszaeses eselyet?



2020. febr. 7. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Kérlek, egyáltalán ne cigizzél!
2020. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam sokszor, tenyleg. De szeretnem tudni h mennyire kockazatos, mennyivel novelei az eselyet.
2020. febr. 9. 00:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet pontosan megmondani. De ha csak nèhány százalék is, ha Te ebbe beleesel, akkor az neked 100% lesz. Élj egészségesen, ne kísértsd a sorsot. Nem biztos, hogy mindig szerencséd lesz az életben. Nekem más bajom van, alkoholt nem ihatok. Tudom, milyen, amikor tukmálnak, hogy csak egy kicsit, ennyi nem árt. Mindig mosolygok, és azt mondom, köszönöm, nem. Nem magyarázkodok. Mondjuk azt tudják, hogy nem volt alkoholista vagyok, nem azért nem iszom. Jól kezelhető ez, mások elvárása miatt ne kockáztasd az egészséged, az életed!
2020. febr. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
86%

Akkor haladjunk sorban, az öt év egy baromság, pláne egy gyermekkori daganat esetében, amit kemoterápiával kezelnek, ami másodlagos daganatokat okozhat, akár 10 év múlva is. Az öt év maximum annyit jelent, hogy nem kell onkológiai kontrollra járni.


Dohányzás. Gratulálok... nem lehet megmondani, hogy mennyivel növeli. Viszont az sokat, elmond egy emberről, hogy átesett egy tumoros betegségen de már 16 évesen bagózik és itt tök mindegy, hogy mennyiről beszélünk.

2020. febr. 10. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!