Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Büdös híg folyás . Már hetek...

Büdös híg folyás . Már hetek óta Tudtok rá valamilyen gyógyszert gyógymódot?

Figyelt kérdés

Valamilyen gyógyszer ?Orvos bevonása nélkül

Reklámban látam hogy a canestest hasonló nevüt rákámozták használ?Szüz vagyok nemi uton törtenő fertőzés kizárva

Tudom hogy ide em orvosok irnak csak hátra segítetek


2020. febr. 20. 17:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha gombás fertőzés okozza, akkor megpróbálkozhatsz recept nélkül kapható kúpokkal, hátha használnak? (Ha jól tudom, van belőlük recept nélküli...)

Ha viszont bakteriális fertőzés okozza, akkor arra antibiotikum kell, azt meg máshogy nem tudsz szerezni, mint hogy az orvos írja fel neked.

Szóval ha nem múlik el magától, márpedig ha hetek óta tart, akkor nem fog elmúlni, kénytelen leszel elmenni az orvoshoz.

2020. febr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szüz vagyok nemi uton törtenő fertőzés kizárva"


Nem, nincs kizárva, mert ha megfogsz valamit és nem mostál normálisan kezet aztán odanyúlsz, már be is fertőzted magad.

2020. febr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Orvos nélkül nem valószínü,. Az meg, hogy szüz vagy, egyáltalán nem zárja ki a nemi fertözéseket, ugyanis ezek többsége nem csak szex útján terjed.


A különbözö házi módszerek meg a canesten csak arra jó, hogy a tüneteket elnyomja, a fertözés meg közben erösödik és minél késöbb keresed fel az orvost, annál nehezebb kikezelni.

Rengeteg nö van, aki eleinte nem akar orvoshoz fordulnii, utána meg 5-10 évig is szenved emiatt.

2020. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!