Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek ehhez a koronavíru...

Szerintetek ehhez a koronavírusnak mennyire lehet köze a kínai kormányhoz, esetleg Észak-Koreához?

Figyelt kérdés
Nehéz megmagyaráznom, de nekem annyira furcsa ez az egész.

2020. febr. 29. 20:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
9/11-et is Amerika tette, hogy megöljön 3000embert... Ugyanmar, ez Bill gates csinalta, hiszen az emberek nem nagyon frissitettek windows 10ről főleg kinaban
2020. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
windows 7ről windows 10re*
2020. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%

Kedves kérdező!


A népírtásos, túlnépesedéses elméleted is baromság.


Már nincs érvényben az 1 gyerekes törvény. Mivel ahogy a népesség kiemelkedett fokozatosan a szegénységből, egyre többen döntöttek úgy hogy nem akarnak sok gyereket és azt is csak később válalják.


(Mint ahogy a nyugati országoban)


Csak itt erre ez a törvény picit rásegített. Mindegy ... végülis az lett a vége, hogy visszavonták attól tartva hogy átesnek a ló túloldalára és a jövőben fentarthatatlaná válik a rendszer, mert "megöregsziK".


Pontosan ez az amitől pl.: a magyar állam most fél és támogatja ilyen erősen a családalapítást...


Megértem, nem vagy a témában jártas, sem szakértő. Én sem, viszont ha tudod magaról hogy semmit sem tudsz egy adott témáról, akkor mért gyártasz ilyen durva összeesküvéses elméleteket?

2020. márc. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!