Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szabad olyannal találkozni,...

Szabad olyannal találkozni, aki koronavírus által erősen érintett térségből származik?

Figyelt kérdés
Pl. Dél-Korea
2020. márc. 1. 21:09
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Végül amúgy nem találkoztam vele. Megmondtam neki, h nem ér nekem annyit, h egyrészt anyukám elkapja, másrészt, h esetlegesen 2-3 hétig karanténban legyek. Tovàbbá, ha elkapom, akk az összes körülöttem levő embert ellenőrizzék, ami ráadásul elég kellemetlen is....
2020. márc. 7. 21:17
 22/24 anonim ***** válasza:

Jól tetted :)


Én azóta már sajnos 4 emberrel is találkoztam olyan helyekről ahol volt kór.

Plusz egy olyannal is, aki a barátnőjével találkozott... aki együtt járt órára az iráni gyökérrel.


Lassan levetem a maszkot, mert semmi értelme.

2020. márc. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ja és nyugi, nem tesztelnek senkit.


Még az iránival együtt órára járkálókat sem.

Pont a kollégám mesélte. Semmiféle karantén, semmiféle teszt, mert nincs/enyhe panaszaik vannak.

2020. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Nagyon felelőtlen dolognak érzem azt, hogy valaki belesz@rik az egészbe és egy erősen fertőzött országból idejön. nyilvàn tudom, h csak 3%-os a halálozási arány, de ez akkor is bőven több mint a 0. Vannak krónikus betegek vagy idősebbek, akikre vigyázni kéne, de ők meg belesz@rnak...
2020. márc. 7. 22:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!