Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A koronavírus miatt mennyire...

A koronavírus miatt mennyire biztonságos most Huawei telefont rendelni?

Figyelt kérdés

2020. márc. 1. 21:17
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nem. A vámon megfogják.
2020. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Telepítsél rá (korona) vírusírtót!
2020. márc. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szellemes.:)
2020. márc. 1. 21:22
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Ha arra gondolsz hogy kínából jön, ahonnan kiindult ezaz egész, akkor nyugodtan. Kína nagyon nagy laknak ott vagy 1.5 milliárdan, arányaiban elenyésző a fertőzés, de mégha közvetlenül valaki a telódra csulázna betegen, akkor is, az csak órákig, napokig fertőzőképes elméletileg. Amire ide ér semmi baja.
2020. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is hallottam,hogy szabad levegőn egy vagy pár óráig életképes,de akkor nem értem a tv-ben(euronews) látom ,hogy Kínában a kihalt utcákon permetezik a térkövet,6 tartálykocsi egymás után szórják a fertőtlenítőt stb.Hallottam már olyat,hogy magával a rendelt termékkel nincs gond de kibontás után,hogy a csomagolást fogdossuk kezet kell mosni.Én már nem tudom mit higyjek el.
2020. márc. 1. 21:55
 6/14 anonim ***** válasza:
93%
Nem vagyok orvos de hiteles hozzáértő emberek videóit nézd meg youtube-on, ne a nézettségvadász pánikkeltő közmédiát. Egyrészt Kínában ütötte fel a fejét, ezért ott nyomatékosan kell ügyelni a megelőzésre, elhárításra és gondolj bele hogy azok a brigádok nem ingyen dolgoznak, gondolom ott is valami pártközeli cég jól megszedi magát ebből. De HA tényleg egy fertőzött telefont kapnál ÉS véletlenül ésetképes lenne még a vírus ÉS elkezdenéd szopogatni kézmosás nélkül az ujjaidat ÉS megfertőződnél...egy egészséges ember gond nélkül kigyógyul belőle, de erről senki nem beszél, csak az újabb fertőzöttekről és a több ezer fertőzöttből egy egy ember meghal..sajnálatos de felfujják a dolgot. Kb olyan mintha a több milliárd emberből aki élete során lépcsőzik, van pár ember aki megbotlik és belehal, ezért betiltanák a lépcsőket. Mert kik halnak bele a vírusba? Az idős betegek akiknek semmi immunrendszere, vagy olyanok akik amúgyis súlyos betegek. Tehát ők bármi másba is bele tudnának halni amit egy átlagos ember gond nélkül kihord lábon. Pl megfázás, influenza stb.
2020. márc. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem fénypostán küldik,akkor amire ideér már elpusztul a vírus rajta.
2020. márc. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
22:08 Több hírcsatorna állítja,hogy csak idősekre jelent veszélyt,de akkor mi a helyzet a valós ténnyel: Li Ven-liang kínai orvos(1986 - Vuhan, 2020. február 7. 2:58) csak 34 évesen,ő maga is megfertőződött és a kialakult tüdőgyulladásban meghalt.
2020. márc. 1. 23:00
 9/14 anonim ***** válasza:
94%
Jó jó előfordul hogy emberek meghalnak tüdőgyulladásban, mindegy hogy mitől alakul ki. De nem jellemző. Azt nem lehet tudni hogy ez az ember nem-e volt amúgyis beteg amitől így reagált rá? De mindegy is mert mint írtam, túl sok a HA..
2020. márc. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
Fiatalabbak is meghalhatnak ugyanúgy,ahogyan egy megszokott influenza fertőzés szövődményeibe, de ez attól függ, hogy kinek milyen más betegsége van, és az immunrendszere mennyire van legyengülve.
2020. márc. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!