Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Áprilisban Csehországba...

Áprilisban Csehországba utaznék, majd júniusban Amerikába. Megéri? Koronavírus miatt írom.

Figyelt kérdés

Mindkettő ki van már fizetve stb, szerintetek mekkora az esélye, hogy elkapjam, mekkora az esélye, hogy a járvány súlyosbodjon?

17 éves vagyok és próbálok egészséges életvitelt folytatni.



2020. márc. 2. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Te most panaszkodsz Száli, vagy dicsekszel ??
2020. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 szamo77db ***** válasza:
0%
Én most nem mennék, az biztos!
2020. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kivárod, hogy mi lesz a helyzetállás március illetve május végén. Jobbat nem tehetsz szerintem.
2020. márc. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem dicsekszem és nem is rettegek, egyszerűen több véleményr evagyok kíváncsi.
2020. márc. 2. 20:19
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Nincs mitől félni. Nagyobb eséllyel kapsz el egy sima influenzát, mint a koronavírust, de áprilisban és júniusban szinte biztosan nem kapod el egyiket sem. Arról nem is beszélve, hogy a koronavírus sem súlyosabb egy átlagos influenzánál. Amiért esetleg aggódhatsz, hogy a mesterségesen keltett koronavírus-hiszti miatt korlátozzák az utazást.
2020. márc. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%

#5 Azért tévhiteket sem kéne terjeszteni. Egyáltalán nem igaz amit írsz.


Pánikolni sem érdemes, elviekben tavasz végére már csökkenhet a fertőzés, szakemberek áprilisra teszik a tetőzést. A cseh utadnak valószínűleg lőttek, de az USA az szerintem kiadja. Akkorra már lecsenghet a dolog a jobb forgatókönyvek szerint.


%-os arányokat értelmetlen jósolni, annak nézz utána hogy mennyibe kerül eltolni a repjegyeket és adnak e valami kezdvezményt ha visszamondod.

2020. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 szamo77db ***** válasza:
Maradj nyugton és örülj, hogy nem vagy beteg!
2020. márc. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
3-as vagyok. Minthogy a magyar egy elég pesszimista és pánikolós nép, így ne lepődj meg, ha inkább letanácsolásokat kapsz. Ugyanakkor hülyeség, mert akkor evvel az erővel máris mindenki elbarikádozhatná magát otthon. Meg induljunk ki abból, hogy a Tankcsapda sem mondta le az Európa-turnét.
2020. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, sűrűn moss kezet, mást nem tudsz tenni.
2020. márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem mennék el, mert tartanék attól, hogy bezárnak karanténba :D


Egyébként simán.

2020. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!